فروشگاه ریما مارکت با هدف رساندن کالا بصورت مستقیم از صاحبین کالا به مصرف کننده در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده اقدام به تهیه ،تامین و فروش کالا و خدمات مینماید.صاحبین کالا و خدمات میتوانند با معرفی محصول خود در قسمت فروش سایت(پس از عضویت) و پس از تحقیق و تایید توسط همکاران ما کالا یا خدمات خود را به معرض فروش بگذارند.

سخنی با کاربران گرامی 

فروشگاه ریما مارکت با بهره گیری از تخصص و تجربه همکاران خود ، سعی در ارائه بهترین سرویس و خدمات به کاربران خود دارد.برای این منظور سعی شده است تا کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب جهت رضایت شما عزیزان ارائه گردد و شرکای تجاری با بررسی کامل انتخاب گردند.

کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ریما مارکت دارای گارانتی تعویض تا یک هفته میباشند ودرصورت دارا بودن گارانتی شرکتی ، پس از یک هفته ، از پشتیبانی شرکت مربوطه برخوردار خواهید بود.

امکان بازگرداندن محصول خریداری شده ظرف مدت 48 ساعت از زمان تحویل برای شما خریداران گرامی درنظر گرفته شده تا نگران کیفیت محصول نباشید.توجه به این نکته ضروریست که این امکان تا زمانی وجود دارد که از محصول خریداری شده استفاده نشده باشد.

روشهای مختلف پرداخت وجه جهت ارائه خدمت بهتر برای کلیه اقشار جامعه درنظر گرفته شده است که در هنگام خرید توسط شما انتخاب میگردد.

روش اول: پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت با ارجاع به سایت اصلی بانک

روش دوم: واریز به حساب از طریق بانک و یا دستگاههای خودپرداز و اعلام مشخصات فیش واریز

روش سوم: درب منزل و پرداخت در زمان تحویل کالا.

  • ارسال کالا؛ 

ارسال کالاهای خریداری شده توسط پست صورت میگیرد و حداکثر ظرف مدت 24 ساعت اززمان خرید شما ارسال خواهدشد.در این رابطه سعی شده هزینه ارسال به حداقل ممکن تقلیل یابد.این هزینه هنگام خرید به اطلاع خریدار میرسد.در صورتیکه هزینه ارسال محصول بعهده شرکت باشد مبلغی بابت آن در فاکتور خریدار لحاظ نمیگردد.

تلاش همکاران ما بر آن است تا شما از یک خرید ایمن ، با کیفیت و قیمت مناسب لذت ببرید.

در ادامه ، روش خرید از ریما مارکت نمایش داده میشود.

  • مزایای عضویت در سایت ریما مارکت؛

علاوه براینکه ضمن عضویت در وب سایت ریما مارکت با دریایی از کالاهای مورد نیاز خود طرف خواهیدبود،از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد که به توضیح اجمالی تعدادی از مهمترین آنها میپردازیم.

1-در قسمت " خدمات " میتوانید از آگهی رایگان در خصوص عرضه کالا و یا خدمات خود بهره مند گردید. از آنجا که فروشگاه ریما مارکت فقط کالای نو عرضه میدارد کاربران محترم میتوانند جهت عرضه لوازم کارکرده خود از این قسمت استفاده نمایند.در این بخش فروشنده و خریدار به یکدیگر معرفی میگردند و ریما مارکت هیچگونه منافع مالی در این خصوص نخواهد داشت.

2-با عضویت در سایت ریما مارکت یک حساب کاربری به شما اختصاص داده میشود که میتوانید این حساب را شارژ و یا از موجودی آن برداشت کنید و یا توسط آن از کالا و خدمات سایت خرید نمایید.

1-2-برخی از کالاهای موجود در فروشگاه دارای پورسانت و یا تخفیف میباشند که در هنگام خرید توسط کاربران گرامی ، مبلغ مربوطه به حساب کاربری ایشان واریز میگردد.

2-2-در هنگام عضویت نام کاربری معرف پرسیده میشود.در صورتیکه هریک از کاربران ، ریما مارکت را به دوستان و اطرافیان خود معرفی نموده و نام کاربری خود را بعنوان معرف وارد نمایند از مزایایی بهره خواهند برد.

بطور مثال در مورد کالاهایی که پورسانت معرف برای آنها تعریف شده است ، با هر خرید کاربری که شما معرفی کرده اید ، حساب کاربریتان به مقدار مشخص شده بر روی آن کالا ، شارژ میگردد.شما میتوانید با این مبالغ خرید کنید و یا آنرا برداشت نمایید.

3-2-دیگر مزیت معرفی و ذکر نام کاربری در جایگاه معرف آنست که در صورت معرفی ها به تعداد لازم و ثبت خرید اول توسط ایشان،امتیازی برای کاربران درنظر گرفته میشود که میتوانند از امکاناتی همچون بلیط کنسرت و سینما،تورهای تفریحی ، برخورداری از مبالغ تشویقی و هدایای طبقه بندی شده وبسایت بهره مند گردند.

3- شما کاربران گرامی سایت ریما مارکت از امکان منحصربفرد دیگری نیز برخوردار هستید؛

شما میتوانید مستقیما اقدام به فروش کالا و یا خدمات خود در فروشگاه ریما مارکت نمایید.برای این منظور پس از درج مشخصات و تصویر کالا و خدمات شما و بررسی آن توسط مدیریت ، کالا و یا خدمات شما در لیست محصولات فروشگاه قرار میگیرد و در صورت خرید توسط دیگر کاربران مبلغ آن توسط سایت دریافت شده و جهت ارسال به شما اطلاع داده خواهد شد.به محض دریافت کالا توسط خریدار و گذشت مدت زمان برگشت یا تعویض ، مبلغ مورد توافق به حساب کاربری شما واریز میگردد.

4-بخش آموزش سایت حاوی مطالب و ویدئوهای کاربردی بیشماری برای شما عزیزان همه روزه در حال بارگذاری میباشد.این قسمت فقط برای کاربران محترم ریما مارکت قابل استفاده میباشد.

5-امکان دانلود و یا تماشای فیلمها و سریالها نیز صرفا برای شما کاربران گرامی درنظر گرفته شده است.

با امید به اینکه مجموعه ریما مارکت همواره در ارائه خدمات بدیع به کاربران محترم خود سربلند باشد به همراهی شما عزیزان با این مجموعه افتخار میکنیم.