چرا ریما مارکت؟

1-شما میتوانید از خدمات تبلیغاتی ما بدون هزینه بهره ببرید.همه روزه به تعداد کاربران این فروشگاه افزوده میشود و محصولات موجود بدون وقفه توسط گروه تبلیغات ریما،در سطح وسیع به مصرف کنندگان معرفی میگردد.

درصورتیکه شما تصاویر و مطالبی جهت معرفی محصول خود در اختیار داشته باشید میتوان از آنها استفاده کرد و به معرفی و فروش محصولات شما پرداخت در غیر اینصورت کارشناسان طراحی و تبلیغات ما در تمام مدت همکاری در کنار شما هستند تا خدمات اجرایی جهت بهره مندی از امکانات سایت را بدون پرداخت هرگونه هزینه ای به حضورتان تقدیم نمایند.

2-منافع ما حکم میکند تا با سود کم و فروش بیشتر به کار خود ادامه دهیم.لذا تمام سعی مدیریت مجموعه برآن است تا فروش شما را ازآنچه تا کنون بوده بالاتر ببریم و تنها توقعی که ما از شما داریم ارائه سرویس مناسب در تمام طول مدت همکاری،کیفیت مناسب محصول و بسته بندی و تسریع در تحویل کالای فروخته شده میباشد.

3-همانطور که مستحضر هستید در چرخه تولید و عرضه،مرحله فروش و وصول مطالبات از اهمیت بسزایی برخوردار است.از آنجا که کلیه مبادلات در فروشگاه ریما نقدا صورت میپذیرد،لذا طبق قرار فی مابین نسبت به تسویه حساب کالاها اقدام میگردد.این امر به ما کمک میکند تا همکاری مداوم و پایداری را با یکدیگر داشته باشیم.

4-در قسمت خدمات این سایت میتوانید علاوه بر معرفی و فروش کالای خود در فروشگاه ریما مارکت ، به تبلیغ سازمان خود و بهره مندی از مراجعین حضوری بپردازید.این خدمت منحصربفرد کاملا رایگان بوده و به مطرحتر شدن هرچه بیشتر شما کمک میکند.این مشتریان ممکن است پیش از این حتی نام شما را نشنیده باشند و یا از محل کسب شما هرگز گذر نکرده باشند.

در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شما در مطالعه مطالب ذکر شده و بازدید صمیمانه تان از وب سایت ریما مارکت از شما دعوت میگردد جهت ارتباط با مدیریت مشخصات خود را در قسمت مربوطه ذیل این صفحه وارد نمایید.

فروشگاه ریما مارکت از صاحبان صنایع،کالا،خدمات،تجار و تولیدکنندگان محترم دعوت به همکاری مینماید.

برای این منظور کافی است مشخصات خود را در محل مربوطه که در ذیل این صفحه مشخص گردیده برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نموده و کارشناسان ما حضورا خدمتتان مراجعه نمایند.

: *نام و نام خانوادگی
: *سمت
: *نام موسسه یا شرکت
: *تلفن
: *ایمیل
: محصول مورد نظر
: قیمت پایه
: *آدرس
refresh